برای تجربه بهتر لطفا مرورگر خود را به گوگل کروم، فایرفاکس، اپرا و یا اینترنت اکسپلورر تغییر دهید

جزئیات بلاگ

نرخ قالیشویی در بندرعباس | قیمت قالیشویی بندرعباس

نرخ قالیشویی در بندرعباس | قیمت قالیشویی بندرعباس

نرخ قالیشویی در بندرعباس | قیمت قالیشویی بندرعباس

نرخ قالیشویی در بندرعباس | قیمت قالیشویی بندرعباس

نرخ انواع قالیشویی و مبل شویی در بندرعباس با یکدیگر متفاوت است و بهترین نرخ و قیمت قالیشویی را می توانید با تماس با قالیشویی های درج شده در سایت بدست آورید.

بسته به میزان کثیف بودن قالی و فرش ما نوع شسته شوی فرش نیز متفاوت است و مثلا قیمت و نرخ قالیشویی اعلا در قالیشویی های بندرعباس با قیمت و نرخ قالیشویی معمولی فرق می کند.

شما کاربران گرامی می توانید به منظور استعلام قیمت و نرخ قالیشویی و مبل شویی با شماره تماس های زیر که در بخش انتهایی مقاله آماده است تماس حاصل فرمایید و از قیمت ها مطلع شوید.

در ادامه با این مقاله از برترین قالی شویی ها همراه باشید تا از آخرین و بهترین قالیشویی های برتر بندرعباس مطلع شوید و اطلاعات مفیدی در این خصوص کسب نماید.

لیست قالیشویی بندرعباس

لیست قالیشویی بندرعباس
لیست قالیشویی بندرعباس

قالیشویی ایسین بندرعباس  و قالیشویی ادیب و قالیشویی گل ابریشم  ، قالیشویی پیامبر اعظم  و قالیشویی بهار  و  قالیشویی رنگین بندر  و قالیشویی پاک بندرعباس و قالیشویی پایتخت  و قالیشویی پاکشو  و قالیشویی پاکشوما  و قالیشویی پردیس  و قالیشویی تک  و قالیشویی ترمه  و قالیشویی تازیان بندرعباس و قالیشویی دلفین  و قالیشویی دلتا  و قالیشویی رنگین  و قالیشویی نیک روش  و قالیشویی شیوا بندرعباس و  …

 

قالیشویی در بندرعباس 

اگر به دنبال قالیشویی خوب در بندرعباس هستید شما می توانید به صفحه اول سایت ما مراجعه کنید و با انتخاب نام شهر یا استان خود قالیشویی های معتبر را ببینید.

در صفحه اول سایت برترین قالیشویی ها می توانید آدرس بهترین قالیشویی و تلفن بهترین قالیشویی را مشاهده کنید.

ما در این مقاله قصد داریم قالیشویی خوب در بندر عباس و تعدادی از بهترین قالیشویی ها را معرفی کنیم.

در این مقاله از برترین قالیشویی ها قصد معرفی و بررسی قالیشویی در بندرعباس را خواهیم داشت.

در لیست زیر ۱۳ قالیشویی برتر و ممتاز در بندرعباس به ترتیب حروف الفبا قرار گرفته اند که ما قصد داریم آن ها را به شما عزیزان معرفی کنیم تا بتوانید از خدمات آن ها با توجه به آدرس و نوع نزدیکی به محل سکونتتان بهترین استفاده را ببرید.

از آن جایی که امروزه در دنیایی زندگی می کنیم که فرهنگ آپارتمان نشینی در حال گسترش بوده و عملا حیاط خلوت های خانه ها امروزه کاملا نابود شده است و دیگر افراد نمی توانند فرش های خود را در منازل خود بشویند.

از این رو خدمات قالیشویی به میان آمده تا تسهیلی در این روش داشته باشد، لطفا در ادامه با ما همراه باشید تا اطلاعات کامل تری از قالیشویی های موجود در بندرعباس به همراه آدرس و شماره تلفن های آن دریافت کنید.

 

قالیشویی بندرعباس

 قیمت قالیشویی بندرعباس
قیمت قالیشویی بندرعباس

بندرعباس یکی از شهر های جنوبی کشور می باشد که در این مقاله از نوین صنعت قصد داریم به معرفی ۱۳ تا از مجهز ترین و بهترین قالیشویی های آن نگاه ویژه ای بپردازیم، لطفا در ادامه با ما همراه باشید.

قالیشویی گلستان یکی از فعال ترین قالیشویی های بندر عباس بوده که در چهار راه قدس واقع گردیده است، چنانچه قصد دارید اطلاعات کاملی از نحوه شست و شوی فرش ها، قیمت کار، نحوه دریافت و ارسال سفارش و… به دست آورید می توانید به صورت حضوری هم به آدرس این مجموعه مراجعه کرده و هم با شماره تلفن های زیر تماس حاصل فرمایید.

بندرعباس، چهارراه قدس، به طرف سه راه برق، سمت چپ نبش کوچه فروغ ۶

۰۷۶-۳۲۲۲۷۹۲۲

۰۹۱۷۹۰۰۸۲۳۲

قالیشویی صدف از قالیشویی های مجهز بندر عباس بوده که در ناحیه گلشهر شمالی واقع گردیده است، چنانچه قصد دارید اطلاعات کاملی از نحوه شست و شوی فرش ها، قیمت کار، نحوه دریافت و ارسال سفارش و… به دست آورید می توانید به صورت حضوری هم به آدرس این مجموعه مراجعه کرده و هم با شماره تلفن های زیر تماس حاصل فرمایید.

بندرعباس، گلشهر شمالی، خیابان داروپخش، روبروی مدرسه جامعه الزهرا

۰۷۶-۳۳۶۷۰۹۵۲

قالیشویی افق بندر از قالیشویی های قدیمی بندر عباس بوده که در بلوار امام خمینی واقع گردیده است، چنانچه قصد دارید اطلاعات کاملی از نحوه شست و شوی فرش ها، قیمت کار، نحوه دریافت و ارسال سفارش و… به دست آورید می توانید به صورت حضوری هم به آدرس این مجموعه مراجعه کرده و هم با شماره تلفن های زیر تماس حاصل فرمایید.

بندرعباس، بلوار امام خمینی، بلوار معلم، نبش معلم، خیابان خواجه عطا

۰۷۶-۳۳۳۴۲۲۹۶

قالیشویی پاک از دیگر قالیشویی های بندر عباس بوده که در بلوار امام حسین واقع گردیده است، چنانچه قصد دارید اطلاعات کاملی از نحوه شست و شوی فرش ها، قیمت کار، نحوه دریافت و ارسال سفارش و… به دست آورید می توانید به صورت حضوری هم به آدرس این مجموعه مراجعه کرده و هم با شماره تلفن های زیر تماس حاصل فرمایید.

بندرعباس، بلوار امام حسین، بازار امام حسین، پلاک ۲۱۵

۰۷۶-۳۳۳۱۵۴۶۶

 

 قیمت قالیشویی بندرعباس
قیمت قالیشویی بندرعباس

قالیشویی لعل از قالیشویی های بسیار کارآمد و کلاسیک بندر عباس بوده که در بلوار امام حسین واقع گردیده است، چنانچه قصد دارید اطلاعات کاملی از نحوه شست و شوی فرش ها، قیمت کار، نحوه دریافت و ارسال سفارش و… به دست آورید می توانید به صورت حضوری هم به آدرس این مجموعه مراجعه کرده و هم با شماره تلفن های زیر تماس حاصل فرمایید.

بندرعباس، بلوار امام حسین، بازارچه امام حسین، لاین ماهی فروشان،
ورودی ۱، پلاک ۱۵۱

۰۷۶-۳۲۲۲۹۷۷۷

قالیشویی و مبل شویی سپید از قالیشویی های معتبر و مردمی بندر عباس بوده که در چهار راه پردیس واقع گردیده است، چنانچه قصد دارید اطلاعات کاملی از نحوه شست و شوی فرش ها، قیمت کار، نحوه دریافت و ارسال سفارش و… به دست آورید می توانید به صورت حضوری هم به آدرس این مجموعه مراجعه کرده و هم با شماره تلفن های زیر تماس حاصل فرمایید.

 

بندرعباس، چهارراه پردیس، پشت آرایشگاه فسقلی ها

۰۹۱۷۵۷۹۳۵۳۵

قالیشویی گل ابریشم از قالیشویی های مجهز بندر عباس بوده که در ناحیه بازارچه امام حسین واقع گردیده است، چنانچه قصد دارید اطلاعات کاملی از نحوه شست و شوی فرش ها، قیمت کار، نحوه دریافت و ارسال سفارش و… به دست آورید می توانید به صورت حضوری هم به آدرس این مجموعه مراجعه کرده و هم با شماره تلفن های زیر تماس حاصل فرمایید.

بندرعباس، بازارچه امام حسین، غرفه ۲۳۹

۰۹۱۷۷۶۸۰۲۲۳

 

لیست قالیشویی بندرعباس 

 قالیشویی بندرعباس
قالیشویی بندرعباس
نام قالیشویی شماره تلفن آدرس قالیشویی

قالیشویی پاکشو بندرعباس

۰۹۱۷۱۶۱۲۶۷۱ بندرعباس، گلشهرجنوبی، کوی فرهنگیان

قالیشویی رنگین

بندرعباس

۰۹۱۷۳۶۷۹۶۵۸ بندر عباس، گلشهر شمالی، دارو پخش

قالیشویی

بندرعباس

۰۷۶۳۲۲۲۹۷۷۷ بندرعباس، بلوار امام حسین، بازارچه امام حسین

قالیشویی

بندرعباس

۰۷۶۳۳۳۱۵۴۶۶ بندرعباس، بلوار امام حسین، بازار امام حسین

قالیشویی

بندرعباس

۰۷۶۳۳۶۷۰۹۵۲ بندرعباس، گلشهر شمالی، خیابان داروپخش، کوچه شیخ قریشی

قالیشویی ومبلشویی

بندرعباس

۰۷۶۳۲۲۲۷۹۲۲ بندرعباس چهار راه قدس

قالیشویی

بندرعباس

۰۷۶۳۳۶۷۲۰۱۵ بندرعباس.سه راه برق

قالیشویی

بندرعباس

۰۹۱۷۵۷۹۳۵۳۵ بندرعباس ۴ راه پردیس کوچه مولانا

قالیشویی های دیگر نیز در همدان و مریانج نیز می توانند به لیست قالیشویی های سایت برترین قالیشویی اضافه شوند که جهت این امر و یا ثبت آگهی می توانید با شماره تماس ۰۹۱۹۲۱۷۵۷۰۵ در ارتباط باشید.

 

قیمت قالیشویی بندرعباس در برترین قالیشویی

نرخ قالیشویی در بندرعباس در برترین قالیشویی 

سئو شده توسط دیچینو

 

لطفا نظر خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *