برای تجربه بهتر لطفا مرورگر خود را به گوگل کروم، فایرفاکس، اپرا و یا اینترنت اکسپلورر تغییر دهید

جزئیات بلاگ

مشخصات فنی صفحه گردان خودرو

برای خرید صفحه گردان خودرو با این شماره تماس بگیرید ۰۹۱۲۳۲۶۹۱۰۷

 

مشخصات فنی صفحه گردان خودرو میتواند شامل موارد مختلفی اعم از قطر، وزن و آستانه ی تحمل و همچنین نوع قطعاتی که در آن به کار رفته نیز باشد، ما در مطلب پیش رو به برسی نکاتی در مورد نوع، اندازه و جنس صفحاتی که برای ماشین ها و خودروهای مختلف سواری و سدان معمولی استفاده میشود نیز اشاره خواهیم داشت، همچنین با نگاهی کوتاه تر به بخش قطعات داخلی و موتور و گیر بکس صفحه گردان حواهیم پرداخت، با داناج صنعت همراه باشید.

 

قطر صفحه گردان خودرو

از شاخص ترین مشخصات صفحه گردان خودرو میتوان به شعاع و یا قطر صفحه ی دایره ای اشاره کرد که به صورت معمول تا ۲ متر برای خودرو های سواری یا سدان میباشد.

اما برای ماشین های با وزن بالا مانند خودورهای حمل و نقل عمومی مثل اتوبوس، ون، مینی ون و خودروهای حمل و نقل بار مانند کامیون و تریلی از صفحات گردانی با قطر ویا شعاع تا ۱۵ متر استفاده میکنند.

 

مشخصات فنی صفحه گردان حودرو

 

وزن صفحه گردان خودرو

موضوع و آیتم بعدی که در مورد مشخصات فنی صفحه گردان خودرو باید به آن توجه کرد وزن این نوع از صفحه ها میباشد که باری دیگر با توجه به نوع خودرو و استفاده ی که آز آن میشود متفاوت خواهد بود.

این وزن از ۲ تن اغاز میشود و برای خودرو های سنگین وزن تر و عمومی میتواند تا ۲۰ تن وزن داشته و ساخته شود، البته باید به این نکته نوجه کرد که در صورت نیاز محدودیتی در ابعاد و وزن مورد نیاز وجود نخواهد داشت.

هر چند مقادیری که برای وزن و قطر صفحات گردان گفته شد برای اکثر موارد کافی میباشد و مقادیر بالاتر برای موارد خاص به کار میرود.

سرعت چرخش صفحه گردان خودرو

در بخش مشخصات فنی صفحه گردان خودرو سرعت چرخش صفحه به عوامل مختلفی بستگی دارد اما باید یکی از موارد مهم آن یعنی موتور اصلی و گیربکس را در کانون توجه قرار داد زیرا برای بدست آوردن سرعت متناسب نیاز است تا با اتصال تعدادی موتور الکتریکی کوچک به موتور اصلی و گیربکس مرکزی قابلیت کنترل سرعت چرخش صفحه را به طور قابل توجه ای بدست آوریم،

لازم به ذکر است موتور الکترونیکی یا Electric motor به ماشین های الکترونیکی ای گفته میشود که قابلیت تبدیل انرژی الکترونیکی به جنبشی و یا حرکتی را داشته باشد.

عمل مخالف این کار که تبدیل انرژی جنبشی و یا حرکت میباشد به وسیله مولد الترونیکی انجام میشود. طریقه و نحوه انجام شدن این دو روش به صورت تکنیکی برابر است و فقط در نتیجه ی نهایی متفاوت میباشد.

توضیحی در مورد موتورها

سرعت موتور الکترونیکی بر مبنای ولتاژ و سرعت گشتاور آن بر مبنای جریان می باشد ، برای تغییر سرعت صفحه گردان خودرو تغیر نسب های این موارد با توجه به نیاز موجود ضروری میباشد که کارشناسان ما با توجه به نیاز شما آنرا انجام میدهند.

ما در مجموعه داناج صنعت از بهترین و بروز ترین نوع موتورهای AC استفاده میکنیم که طول عمر ماندگاری بالا به همراه استفاده مداوم بدون بروز مشکل در طولانی مدت را برای محصولاتمان از جمله صفحه گردان خودرو به ارمغان بیاوریم.

همچنین برای تنظیم سرعت صفحه گردان قابلیت استفاده از تکنیک ها و ابزارهای اختصاصیه دستی و خودکار برای کنترل و نظارت بیشتر بر سرعت وجود دارد.

سرعت های قابل تنظیم را میتوان از یک دور در بیست تا سی ثانیه تا یک دور در چهار یا پنج دقیقه تنظیم کرد، و همچنین قابلیت شخصی سازی های مختلفی وجود دارد که با توجه به نیاز مشتری قابل پیاده سازی و اجرا است.

 

داناج صنعت سازنده اونواع ماشین های مصرفی صنعتی و تجاری با سالها سابقه مفید در بازار کار ایران و کشورهای منطقه برای ارائه انواع مشاوره و خدمات به شما عزیزان آمادگی دارد.

 

 

 

 

 

 

لطفا نظر خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *