برای تجربه بهتر لطفا مرورگر خود را به گوگل کروم، فایرفاکس، اپرا و یا اینترنت اکسپلورر تغییر دهید

جزئیات بلاگ

قالیشویی قهاوند

قالیشویی قهاوند

قالیشویی قهاوند

قالیشویی قهاوند
قالیشویی قهاوند

شهرستان قهاوند یکی از شهرستان های توابع همدان می باشد که در این شهرستان بزرگ وجود قالیشویی های مکانیزه و مدرن بسیار حائز اهمیت است و ما در این مقاله از برترین قالیشویی ، بهترین قالیشویی های قهاوند را معرفی می کنیم.

تا اینکه مسیر انتخاب شما عزیزان را کوتاه کنیم و بهترین قالیشویی قهاوند را و یا بهترین قالیشویی همدان را برای خود انتخاب کنید و با قیمت و هزینه ارزان قالی و فرش های خود را در بهترین کیفیت بشویید.

در راستای راحتی شما عزیزان در زمینه انتخاب بهترین قالیشویی سعی نموده ایم که بهترین قالیشویی های همدان و قهاوند را یک جا لیست کنیم تا شما عزیزان بتوانیم با بررسی دقیق هر یک نزدیک ترین و بهترین قالیشویی مورد نظر خود را انتخاب کنید.

در این مقاله از برترین قالیشویی ، قالیشویی های مکانیزه در همدان و قالیشویی های مکانیزه در قهاوند را برای شما عزیزان گرد هم آورده ایم که بتوانید از میان آنها بهترین ها را انتخاب کنید.

در ادامه معرفی بهترین قالیشویی ها به بررسی قالیشویی های مکانیزه در همدان می پردازیم ، تا شما عزیزان بتوانید بهترین انتخاب را داشته باشید پس ما را تا انتهای مقاله همراهی کنید.

قالیشویی تمام اتوماتیک در همدان

برترین قالیشویی های تمام اتوماتیک در همدان را به راحتی می توانید از وب سایت برتین قالیشویی بخواهید و بهترین انتخاب را برای خود داشته باشید. لیست قالیشویی های تمام اتوماتیک و مکانیزه را در بخش انتهایی سایت مشاهده نماید.

در عصر کنونی دستگاه های تمام اتوماتیک و ماشین آلات قالیشویی و نیمه اتوماتیک جایگزین شستشو سنتی گردیده است. در این شیوه به کارگیری از افراد متخصص ضروری می باشد و لازم به ذکر است تعداد نیروها نسبت به شیوه سنتی کم است.

در سایت برترین قالیشویی فقط لازم است که اسم شهر همدان را جستجو نماید تا برترین قالیشویی در همدان و قهاوند برای شما عزیزان به نمایش گذاشته شود.

قالیشویی همدان

قبل از معرفی نمودن بهترین و برترین قالیشویی ها در همدان به بررسی یکی از مرحله های شستشوی قالی و انواع فرش از جمله آبگیری در قالیشویی می پردازیم.

اساسی ترین و بهترین دستگاهی که به منظور آبگیری قالی های به کارگیری می شود ، خشک کن دیگی است. خشک کن دیگی نخست در صنایع تولید نشاسته، قند و رنگ ریزی به کارگیری می شد و ولی امروزه در صنعت قالیشویی بسیار مورد استفاده قرار می گیرد.

به منظور به کارگیری از این خشک کن دیگی ، کارگران فقط ، فرش را تا می زنند ، داخل دیگ قرار می دهند و دستگاه خشک کن با چرخش خود سبب آبگیری فرش ها می گردد. به کارگیری از این دستگاه بسیار خوب است و سبب آسیب زدن به فرش ها نمی گردد.

خشک کن دیگی دارای ویژگی های ویژه ای به منظور آبگیری فرش می باشد. به عنوان نمونه اصلا به خواب فرش آسیب نمی زند و سبب چروک شدن فرش می گردد.

ضمنا به علت تا زدن فرش و سرعت بالای حرکت چرخشی دیگبه هیچ عنوان احتمال پاره شدن فرش وجود ندارداگر میزان قالی زیاد شود، فرش های زیادتری درون دیگ قرار می گیرند تا آبگیری به خوبی انجام شود.

شایان ذکر است که باید توجه داشته باشید که عدم آبگیری عالی سبب می گردد که مرحله ی خشک شدن کامل قالی ها زمان بیشتری احتیاج داشته باشد.

جهت بررسی بیشتر و جامع تر قالیشویی های همدان  به لینک زیر مراجعه نماید:

.

قالیشویی های همدان

.

قالیشویی در قهاوند

قالیشویی در قهاوند
قالیشویی در قهاوند

قهاوند یکی از شهرهای استان همدان و جزو شهرستان همدان است ، جمعیت بسیاری  در شهرستان قهاوند ساکن هستند.

به سبب موقعیت مکانی این شهرستان و نزدیک بودن آن در همدان می توانید از قالیشویی های واقع در همدان نظیر قالیشویی ایران زمین همدان ، قالیشویی هگمتانه همدان و … نیز استفاده نماید.

در بخش زیر می توانید برترین قالیشویی های همدان و قهاوند را مشاهده کنید که آدرس و شماره تماس های آنها کامل در بخش زیر درج شده است.

 

شماره تلفن قالیشویی قهاوند

شماره تلفن قالیشویی قهاوند
شماره تلفن قالیشویی قهاوند
ردیف نام قالیشویی ها ی همدان آدرس قالیشویی های همدان شماره تلفن
۱ قالیشویی ارم  همدان – میدان رسالت، انتهای شهرک امیرکبیر- قالیشویی ارم ۰۹۱۸۶۱۱۶۷۳۳
۰۸۱۳۲۷۲۷۱۳۶
۰۸۱۳۸۲۴۷۹۲۶
۲ قالیشویی عدالت همدان، جاده کرمانشاه، چهارراه میدان بار، اول شهرک صادقیه- قالیشویی عدالت ۰۸۱-۳۴۲۲۶۶۵۵
۳ قالیشویی شفاف همدان، میدان امام حسین، انتهای بلوار الغدیر، روبروی آهن آلات پارس ۰۸۱-۳۲۷۴۷۸۴۴
۴ قالیشویی روژان همدان، بلوار بسیج، روبروی گمرک، حسن جوشقانیان ۰۸۱-۳۲۵۴۴۹۶۱
۵ قالیشویی جوشقانیان همدان، بالاتر از میدان بیمه، جاده ذره مرادبیک، جنب برج تندیس، قالیشویی اکباتان ۰۸۱-۳۸۲۳۸۰۵۰
۶ قالیشویی بابایی همدان، جاده ملایر، سه راهی سنگستان قالیشویی ۰۸۱-۳۲۵۱۶۸۴۰
۷ قالیشویی پورمرادی همدان، خیابان کشاورز، مقابل پمپ بنزین، داخل کوچه ۰۸۱-۳۲۶۶۴۶۹۳
۸ قالیشویی صابری نسب همدان، بلوار بهشت، پشت چلوکبابی بابک ۰۸۱-۳۲۶۷۷۷۰۰
۹ قالیشویی قاسمی همدان، بلوار بهشت، چلوکبابی بابک ۰۸۱-۳۲۶۶۰۱۵۰
۱۰ قالیشویی مرادی همدان، دو راهی آبشینه، نبش سنگ کوبی ۰۸۱-۳۴۲۲۵۲۸۰
۱۱ قالیشویی اقبال همدان، جاده ملایر، اول کوی سنگستان، قالیشویی اقبال ۰۸۱-۳۲۵۱۳۸۹۹
۱۲ قالیشویی هگمتانه همدان، شهرک صادقیه، کوچه شهید همت ۰۸۱-۳۴۲۴۶۷۱۶
۰۸۱-۳۴۲۴۷۰۱۴

 

قالیشویی های دیگر نیز در همدان و مریانج نیز می توانند به لیست قالیشویی های سایت برترین قالیشویی اضافه شوند که جهت این امر و یا ثبت آگهی می توانید با شماره تماس ۰۹۱۹۲۱۷۵۷۰۵ در ارتباط باشید.

 

 

سئو شده توسط دیچینو

لطفا نظر خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *