برای تجربه بهتر لطفا مرورگر خود را به گوگل کروم، فایرفاکس، اپرا و یا اینترنت اکسپلورر تغییر دهید

جزئیات بلاگ

قالیشویی خوب در مشهد

اگر به دنبال قالیشویی خوب در مشهد هستید شما می توانید به صفحه اول سایت ما مراجعه کنید و با انتخاب نام شهر یا استان خود قالیشویی های معتبر را ببینید.

در صفحه اول سایت برترین قالیشویی ها می توانید آدرس بهترین قالیشویی و تلفن بهترین قالیشویی را مشاهده کنید.

ما در این مقاله قصد داریم قالیشویی خوب در مشهد و تعدادی از بهترین قالیشویی ها را معرفی کنیم.

اگر ساکن استان خراسان رضوی هستید و قصد دارید با قالیشویی های خوب در مشهد آشنا شوید لطفا در این مقاله با برترین قالیشویی ها همراه باشید تا اطلاعات کاملا منحصر به فرد و دقیقی را به دست آورید و زین پس بتوانید با انواع قالیشویی های موجود در سراسر مشهد و خدمات آن ها آشنا شوید، وقت را بیش از این هدر نمی دهیم و به سراغ معرفی انواع قالیشویی خوب در مشهد می رویم.

قالیشویی خوب در مشهد

 

۱- قالیشویی و مبل شویی قدس مشهد

قالیشویی قدس مشهد از آن دسته از قالیشویی های ممتاز و معتبری می باشد که همواره به نظر مشتری احترام گذاشته و فعالیت های بسیار مناسبی را در مشهد انجام می دهد، این مرکز خدماتی با استفاده از شوینده های بسیار مناسب اقدام به شست و شوی انواع فرش نموده و همچنین با استفاده از پارچه های مخصوص نیز سخت ترین لکه ها را از روی مبلمان شما پاک می کند، ما ۲۰ سال است که در حال فعالیت در این عرصه هستیم و از طریق روش های کاملا اسلامی به شست و شوی انواع فرش می پردازیمف تحویل فرش های شما در کمتر از ۴۸ ساعت و در موارد خاص به زیر ۲۴ نیز خواهد رسید. (تخفیف برای تعداد بالا «تخفیف ویژه اماکن مذهبی و دولتی») برای کسب اطلاعات بیشتر لطفا با ما در تماس باشید.

تلفن قالیشویی قدس مشهد :

۳۶۶۲۸۴۴۲
۳۲۱۲۱۲۸۸
۳۶۰۹۹۰۳۵
۳۸۷۱۶۲۷۷

آئرس قالیشویی قدس مشهد :

 

۲- قالیشویی فرهاد سلطانی در مشهد

این قالیشویی مجهز به دستگاه های تمام اتوماتیک بوده و بر اساس آن به شست و شوی انواع فرش های ماشینی و دستی می پردازید، از این رو با شست و شوی صد در صد اسلامی و سرویس حمل و نقل رایگان در مشهد توانسته است مخاطبان بسیار خوبی را به سوی خود جذب کند، یک ویژگی بسیار مطمئن و رقابتی این قالیشویی به تخفیف ویژه هر دو فرش ۱۲ متری ۱ پتو رایگان برمی گردد. برای کسب اطلاعات بیشتر لطفا با ما در تماس باشید.

۳۸۸۳۷۹۴۲
۳۸۴۶۸۴۱۲
۳۸۴۶۸۴۱۳
۳۲۷۳۵۷۹۰
۳۶۶۶۱۹۷۲

 

۳- قالیشویی  ابریشم مشهد ،قالیشویی خراسان مشهد و قالیشویی آوا در مشهد

الف) قالیشویی ابریشم مشهد: این قالیشویی با سرویس حمل و نقل رایگان حتی در روز های تعطیل سال آماده خدمت رسانی به مردمان عزیز و خون گرم مشهد می باشد و با استفاده از دستگاه های تمام اتوماتیک به شست و شوی کاملا اسلامی و تضمینی انواع فرش های ماشینی و دستبافت می پردازد، برای کسب اطلاعات بیشتر در خصوص نحوه کار و استعلام قیمت ها می توانید با مجموعه قالیشویی ابریشم در تماس باشید.

۰۵۱۳۶۰۵۳۰۹۵
۰۵۱۳۶۰۷۹۷۷۸
۰۵۱۳۷۲۹۸۲۸۷
۰۵۱۳۶۶۱۹۹۷۸
۰۵۱۳۲۷۳۸۶۵۰

 

ب) قالیشویی خراسان: قالیشویی خراسان یکی از قدیمی ترین قالیشویی های حال حاضر مشهد می باشد که با استفاده از روش های کاملا اسلامی و تضمینی به شست و شوی انواع فرش های دستبافت و ماشینی شما می پردازد، برای کسب اطلاعات بیشتر در خصوص نحوه کار و مطلع شدن از قیمت ها با ما در تماس باشید.

۰۵۱۳۲۲۱۷۷۷۱
۰۵۱۳۲۲۱۷۷۷۲
۰۵۱۳۷۵۹۷۰۱۰
۰۵۱۳۲۲۵۸۰۶۱

 

ج) قالیشویی آوای مشهد: قالیشویی آوا با ۲۵ سال سابقه تخصص بسیار منحصر به فردی در شست و شوی انواع فرش های صادراتی دارد، برای کسب اطلاعات بیشتر از نحوه انجام کار و مطلع شدن از قیمت ها لطفا با مجموعه آوا در تماس باشید.

۰۵۱۳۸۴۱۴۹۵۲
۰۵۱۳۲۱۲۱۱۲۲
۰۵۱۳۷۲۴۲۱۲۵
۰۵۱۳۷۵۹۷۰۳۰

سئودیچینو
لطفا نظر خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *