برای تجربه بهتر لطفا مرورگر خود را به گوگل کروم، فایرفاکس، اپرا و یا اینترنت اکسپلورر تغییر دهید

جزئیات بلاگ

طریقه اجرا صفحه گردان خودرو

برای خرید صفحه گردان خودرو با این شماره تماس بگیرید ۰۹۱۲۳۲۶۹۱۰۷

انواع صفحه گردان خودرو یا میز گردان برقی

  1. صفحه گردان خودرو موقتی با قابلیت جابجایی :

این صفحه گردان ها برای نمایشگاه ها ساخته می شوند و قابلیت مونتاژ و دمونتاژ را دارند.

۲. صفحه گردان برقی دایمی :

این صفحه گردان ها به صورت دایمی در عمق ۳۰ الی ۵۰ سانتی متری زمین کار گذاشته می شوند.

ما به سفارش شما صفحه گردان برقی با ایمنی بالا را طراحی و نصب می کنیم با گارانتی بالا

طریقه اجرا :

“طریقه اجرا صفحه گردان خودرو” نیازمند برسی ها و در نظر گیری جوانب و ابعاد مختلفی در مورد سطح مورد نظر قبل از قرارگیری و عملیات اجرایی میباشد،

به طور مثال باید از نبود لوله یا کابل و مواردی از این دست در زیر منطقه ی مورد نظر برای اجرا اطمینان حاصل کرد. ما در مطلب پیش رو به برسی ابعاد مختلف و نکته ها و ابزار های جانبی ای که برای عملیات اجرایی به آن نیاز داریم خواهیم پرداخت. با ما همراه باشید.

صفحه گردان خودرو
میز گردان برقی

 

به صورت معمول برای اجرای عملیاتی صفحه گردان خودرو نیاز به کندن سطح زمین تا عمق پنجاه تا سی سانتیمتری وجود دارد.

اقدام اجرایی صفحه گردان خودرو نیازمند عملیات عمرانی چندانی نیست و در مدت زمان کمی قابلیت شروع به کار را دارد.

نکته :

برای اجرا همانطور که در ابتدای این مطلب عنوان شد نیازمند حفاری تا اندازه تقریبی سی تا پنجاه سانتی متری وجود دارد،

 

بعد از حفاری باید از صاف بودن و یکدست بودن سطح حفاری شده اطمینان حاصل کرد ، بدین منظور از ابزارهای اندازه گیبری بخصوصی استفاده میشود که به صورت دقیق توانایی اندازه گیری نسبت ارتفاع هر نقطه از قطر صفحه را به نسبت سایر نقاط دارد.

 

 

همانطور که گفته شد برای انجام و اجرای صفحه نیاز به حفاری تا عمق ۳۰ تا ۵۰ سانتی متری وجود دارد ، و همچنین برای سکوی چرخشی گردان با ارتفاع از سطح زمین نیز حداقل به ۴۰ تا ۵۰ سانت ارتفاع نیازمندیم.

نکته :

البته لازم به ذکر است که میزان ارتفاع صفحه چرخان برای نمایشگاه یا سن چرخشی اتوگالری میتواند با توجه به نیاز مشتری و سفارش دهنده بسیار متفاوت و متغیر باشد به شکلی که حتی تا اندازه یک متر هم قابلیت بالا رفتن میزان ارتفاع سکو وجود دارد.

 

اما برای قرار دادن خودرو در موقعیت مورد نظر که سکوی گردان با ارتفاع از سطح زمین باشد نیز راهکارهایی وجود دارد که در ادامه به توضیح و تفضیل یکی از این راهکار ها که بیشتر در مورد صفحه گردان استفاده میشود می پردازیم.

رمپ

رمپ یک سطح و پلی شیب دار برای دسترسی و عبور مرور خودرو و افراد به قسمت هایی با ارتفاع بالاتر از سطح زمین است ، رمپ ها دارای کاربرد های مختلف در صنایع و مکان های متفاوتی مانند فرودگاه ها کارخانه ها و مواردی از این دست میباشند.

 

رمپ هایی که ما در این مطلب به آن شاره میکنیم رمپ هایی از نوع مخصوص اتوموبیل و خودرو میبشاند ، که در دو نوع متحرک و ثابت ساخته و اجرا میشوند.

 

رمپ متحرک

در نمایشگاه های که به صورت موقت و دارای قالب فصلی و متغیر برای معرفی محصولات مختلف استفاده میشود به دلیل جابجایی و سهولت حمل و نقل معمولا از صفحه گردان خودرو و رمپ های متحرک استفاده میکنند.

 

شیب این رمپ ها با توجه به نوع محصولات و خودرو هایی که قرار است در سطح آن قرار بگیرند متفاوت و متغیر است و با توجه به نیاز موجود ساخته و تهیه میشود.

رمپ ثابت

رمپ های ثابت اما برای مکانها و نمایشگاه های معتبر و ثابت خودرو و هم چنین اتوگالری های فروش خودرو در سطح شهر ساخته و استفاده میشود که با توجه به ثابت بودن آن در مکان نصب امکان اجرا با ظاهری زیباتر و هم چنین هماهنگ تر با توجه به هارمونی موجود در فضای آن مکان وجود دارد.

 

ما به عنوان تولید کننده برتر انواع صفحات گردان خودرویی و نمایشگاهی در ایران با سالها تجربه در زمینه ماشین سازی و لوازم مکانیکی | یک سال گارانتی و خدمات پس از فروش برای مصرف کننده.

 

seo dichino

لطفا نظر خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *