برای تجربه بهتر لطفا مرورگر خود را به گوگل کروم، فایرفاکس، اپرا و یا اینترنت اکسپلورر تغییر دهید

جزئیات بلاگ

متریال صفحه گردان خودرو

برای خرید صفحه گردان خودرو با این شماره تماس بگیرید ۰۹۱۲۳۲۶۹۱۰۷

 

متریال مورد استفاده در انواع صفحه گردان خودرو – در زمینه ساخت این نوع صفحات از مواد و متریال های مختلفی میتوان استفاده کرد که با توجه به نوع استفاده و مکان مورد استفاده میتواند بسیار متغیر و مختلف باشد. در مطلب پیش رو به برسی انواع متریال مورد استفاده، تفاوت مواد و متریال مورد استفاده و همچنین هزینه ساخت بر حسب مکان و شرایط مورد نظر خواهیم پرداخت، با داناج صنعت همراه باشید.

به طور کلی در زمینه متریال و مواد به کار رفته در صفحات گردان خودرو میتوان گفت که در برخی موارد کیفیت مواد و متریال به کار رفته، ( به طور مثال در صورت استفاده از فلز، نوع آلیاژ فلز، استقامت ، و ماندگاری در الویت قرار میگرد) و در نقطه مقابل، در برخی موارد مکان های جنبه ی ظاهری و نمای زیباتر و تزئیناتی که در آن ها استفاده میشوند میتوانند در اولویت باشند.

 

در ادامه با ذکر مثال به مکان و شرایطی که میتواند بر کیفیت مواد و نوع جنس آنها در صفحات گردان ماشین و نوع و نحوه ساخت آنها تاثیر بگزارد میپردازیم ، با داناج صنعت همراه باشید.

 

 

متریال مورد استفاده در صفحه گردان پارکینگی

در مورد صفحات گردان پارکینگی باید گفت همانطور که مشخص و واضح است رفت آمد و تردد خودرو  حتی بدون استفاده از صفحه نیز به صورت طبیعی با توجه به این که به صورت معمول این نوع از صفحات در ابتدا و ورودی پارکینگ ها قرار میگیرند بالا است.

 

از این رو حتی زمانی که از صفحه استفاده ای صورت نمیگیرد نیز فشار زیادی به سطح صفحه وارد میشود، البته بحثی که به آن اشاره شد در مورد صفحات گردان در منزل های شخصی و ورودی خانه ها که به صورت طبیعی فقط مورد استفاده اعضای یک خانواده میباشد.

صفحه گردان برای مجتمع های مسکونی

حال آنکه در مورد پارکینگ های مجمع های مسکونی علاوه بر تردد زیادی که به صورت طبیعی در ورودی پارکینگ محل نصب و در خیابان مجاور پارکینگ وجود دراد باید به این نکته توجه کرد که استفاده صورت گرفته نیز به شدت بالاتر از منازل مسکونی ایی است که برای یک خانواده استفاده میشود.

 

از این رو مواد و متریال به کار رفته در نوع پارکینگی و همچنین نحوه و نوع ساخت صفحه گردان نیز دارای تفاوت هایی اساسی و گاها در شرایطی ویژه خاص خود جزئی میباشد.

هزینه ساخت صفحه گردان پارکینگی

با توجه به موارد گفته شده در بالا که به آنها اشاره کردیم، باید این نکته را در نظر گرفت که:

اولا هزینه ساخت صفحه گردان ماشین از نوع پارکینگی با توجه به مکان مورد استفاده که طبق دو مثال بالا میتواند از نوع پارکینگی با استفاده زیاد(پارکینگ آپارتمان های بزرگ و چند ده واحده ، پارکینگ فروشگاه های بزرگ ، پارکینگ های تجاری سطح کلان شهرها و…) و منازل مسکونی و مکانهای کم تردد باشد ، بسیار متفاوت است، و هزینه نحوه ساخت ، متریال مورد استفاده و موتور و قطعات مکانیکی داخلیه جداگانه ای دارا میباشد.

از این رو و با توجه به توضیح بالا پیش از تصمیم به ساخت و سفارش صفحه گردان خودرو حتما مکان مورد نظر و آمار و شدت تردد پارکینگ مورد نظر باید مورد توجه قرار بگیرد که هزینه و زمان ساخت اجرا و نصب به صورت دقیق توسط شرکت و ارائه دهنده صفحه گردان ماشین مورد نظر برآورد شود.

متریال مورد استفاده در صفحه گردان نمایشگاهی (سن چرخشی اتوگالری)

صفحه گردان نمایشگاهی و نوع متریالی و قطعات مکانیکی و نحوه ساخت آن در نقطه مقابل نوع پارکینگی خود قرار میگیرد ، هر چند در این نوع صفحات نیز همه چیز متغیر و وابسته به شرایط و موقعیت مورد استفاده و خواست سفارش دهنده و مشتری است.

اما با این حال در این محصول نیز به مانند بسیاری محصولات دیگر در صنعت های مختلف دیگر ، استاندارها و پیش نیاز هایی وجود دارد که برای اکثر موارد و موقعیت ها کافی و از پیش برنامه ریزی شده است.

از این رو برای ساخت سن چرخشی اتوگالری و مواد به کار رفته در آن نیز موارد پیش فرضی وجود دارد.

به صورت عمومی صفحه گردان نمایشگاهی برای به نمایش در آوردن یک حودرو به مخاطبین و به بیان واضح تر برای تبلیغات و نمایش قابلیت های خودرو مورد نظر به کار میرود.

به همین دلیل جنبه ظاهری و زیبایی بصری با توجه به استفاده و تردد بسیار کمتری که در مقایسه با نوع پارکینگی آن وجود دارد در الویت بیشتری نسبت به گزینه های دیگر قرار میگیرد.

هزینه ساخت صفحه گردان نمایشگاهی

هزینه ساخت و زمان تحویل سن چرخشی اتوگالری نیز با توجه به شکل و ظاهری که مشتری سفارش میدهد و انتخاب میکند نیز میتواند متفاوت باشد.

داناج صنعت دارای سالها تجربه در زمینه ساخت انواع ماشین آلات صنعتی و مصرفی آماده مشاوره و پاسخگویی به شما عزیزان میباشد.

لطفا نظر خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *