برای تجربه بهتر لطفا مرورگر خود را به گوگل کروم، فایرفاکس، اپرا و یا اینترنت اکسپلورر تغییر دهید

جزئیات بلاگ

ارتفاع سطح صفحه گردان چرخشی از سطح زمین

برای خرید صفحه گردان خودرو با این شماره تماس بگیرید ۰۹۱۲۳۲۶۹۱۰۷

 

ارتفاع سطح صفحه گردان چرخشی از سطح زمین یا سطح مکان اجرا یکی دیگر از مواردی است که در صفحات گردان خودرو باید به آن توجه کرد. در موارد مختلف این ارتفاع میتواند با توجه به مکان مورد نظر و شرایط مکان مورد نظر متفاوت باشد. ما در مطلب پیش رو به این نکته که صفحه گردان بر حسب مکان مورد استفاده باید چه ارتفاع و ابعادی داشته باشد خواهیم پرداخت، با داناج صنعت همراه باشید.

صفحه گردون خودرو پارکینگی

یکی از مواردی که در هنگام اجرای صفحه گردان ماشین باید به آن توجه کرد نوع استفاده از این سکو میباشد، به این معنا که که  در هر نوع  استفاده ای ممکن است نیاز یه رعایت موارد خاصی با توجه  به نیاز کاربر درخواست کننده متفاوت باشد.

ساخت صفحه گردان پارکینگی

به صورت معمول و متداول نمونه های پارکینگی صفحه گردان به صورتی ساخته میشوند که از فضایی که وجود دارد به بهینه ترین و مناسب ترین شکل ممکن استفاده شود به صورتی که داخل و خارج شدن ماشین ها به آسان ترین شکل ممکن صورت پزیرد.

اما زمانی که فضای کافی برای دور زدن ماشین ها وجود نداشته باشد و یا اینکه اینکار به سختی و دشواری انچام بپذیرد از سکوهای گردان استفاده میکنیم که در این نوع  استفاده از سکو ها یعنی داخل پارکینگ های ساختمانی شخصی و یا تجاری، اینکا معمولا به صورت همسط زمین انجام میپزیرد.

 

مگر در موارد خاصی که نیاز به تغییر ارتفاع در مراحل مختلف چرخش در داخل محیط نصب مانند پارکینگ هایی چند طبقه یا با محیط هایی ناهموار وجود داشته باشد که در این صورت سطح ارتفاع صفحه گردان و سکویه مورد نظر بعد از اندازه گیری دقیق و تعیین ارتفاع لازم از سطح زمین نسبت به نصب سکوی مورد نظر اقدام میشود.

البته باید این را در ذهن داشت که معمولا ۹۰ درصد صفحه های گردان پارکینگی به صورت همسطح با زمین ساخته و اجرا میشوند..

صفحات گردان اتوگالری

در مورد صفحات گردان اتوگالری چرخشی و یا صفحه ماشینی نمایشگاهی اما باید گفت که دقیقا در نقطه مقابل نوع پارکینگی خود قرار میگیرند و به طور معمول و متداول از نوع  صفحه گردان با ارتفاع از سطح زمین ساخته میشوند.

دلیل این امر نیز به طور مشخص به دلیل جنبه ی نمایشی و زیبایی شناسانه ی این نوع از صفحات است که باید ارتفاع مشخصی از سطح زمین ساخته میشوند.

 

این نوع از صفحات مدور، کاربردی کاملا متفاوت از نوع پارکینگی دارند و برای نمایش هر چه زیباتر و مناسب تر خودرو برای تماشا چیان و بازدیدکنندگان نمایشگاه به کار میروند، از این رو ارتفاع مورد نیاز با توجه به مکان و وسعت محیطی که قرار است در آن صفحه گردان قرار بگیرد تنظیم میگردد.

 

نحوه قرار گرفتن خودرو روی صفحه نیز با استفاده از رمپ و یا پل صورت میگرد و یا صفحه قابلیت تغییر ارتفاع را در دو حالت مختلف دارا می باشد.

مجموعه داناج صنعت با تجربه ترین تولید کننده ی انواع ماشین آلات صنعتی و کاربردی با ۲۰ سال سابقه ی مفید در عرضه ی دستگاه های کاربردی با قیمت و کیفیت مناسب همراه شماست، با ما تماس بگیرید.

لطفا نظر خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *